Diplomai

Diplomai ir padėkos reikalauja ypatingos kokybės ir tvirtumo, kadangi dažnu atveju tai ilgai saugomas ir vertinamas daiktas – juk diplomo reikia nusipelnyti. Organizuojate renginį ir norite pasveikinti ar padėkoti dalyviams? Vykdote mokymus ir norite įteikti diplomus? Pasirūpinsime tuo!

Mūsų gaminami diplomai yra spausdinami ant tvirto, ilgai išliekančio popieriaus, todėl jie ilgaamžiai, o jį gavę asmenys galės diplomu džiaugtis tikrai ilgai. Pagal Jūsų pageidavimus diplomai ir padėkos gali būti spausdinami tiek ant storo kreidinio, tiek ant kitokio popieriaus, kuris gali būti blizgus ar matinis. Nežinote, koks popierius Jums tinka labiau? Padėsime išsirinkti.

Turite idėją, tačiau nežinote kaip sumaketuoti diplomą? Padėsime ir šiuo klausimu – tereikia susisiekti su mumis ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą, patarsime ir atliksime viską už Jus! Jums teliks diplomą įteikti. Ar gali būti paprasčiau?

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!