Etiketės

Prekybos įmonėms, kurių prekių pasiūloje yra daugybė skirtingų produktų labai svarbu tinkamos etiketės. Etikečių gamyba savarankiškai gali atimti nemažai laiko. Todėl siūlome kreiptis į mus – mes ne tik padėsime sutaupyti Jums laiko, bet taip pat užtikrinsime aukščiausią etikečių kokybę.

Etiketės gali būti klijuojamos bei kabinamos. Kabinamą etiketę dažniausiai renkasi drabužių gamintojai ir pardavėjai. Taip pat tai geras pasirinkimas aksesuarų prekeiviams ir tiems, kurių prekės neturi tinkamos vietos etikečių klijavimui.

Klijuojamos etiketės puikiai tinka pažymėti dėžutėse supakuotoms prekėms, taip pat toms, nuo kurių nuplėšus lipnią etiketę neliks jokios žymės ar ta žymė nedarys neigiamos įtakos prekės kokybei ir naudojimosi ja komfortui (pvz. batų padas, padanga ir kt.)

Jei informacijos yra daugiau, tačiau neturite galimybės kabinti didelių pakabinamų etikečių, siūlome dvipusę spaudą. Tokiu būdu tokio pat dydžio kabanti etiketė bus dvigubai informatyvesnė. Žinoma, tai negalioja lipnioms etiketėms, mat vienų jų pusė neišvengiamai užsidengia priklijavus prie prekės.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!