Kalendoriai

Kalendoriai – puiki dovana klientams, partneriams ir visiems, ką norite nudžiuginti naudingu daiktu. O nauda Jūsų įmonei irgi didelė – Jūsų reklama bus matoma visus metus! Firminis kalendorius puikiai papuoš ir Jūsų pačių biurą, prekybos vietas bei tuo pat metu puikiai atliks savo funkciją – padės lengviau orientuotis laike.

Taip pat siūlome Jums rinktis iš plataus mūsų kalendorių pasirinkimo:

  • Sieniniai kalendoriai – geriausiai matomas variantas. Jei klientas ar partneris pasikabins jį savo kabinete, kalendorių matys dar daugiau žmonių. Keli eurai už reklamą visiems metams? Skamba nerealiai, bet tai tiesa. Žinoma, reikėtų gerai apgalvoti maketą – kalendorius turi būti patrauklus, neįkyrus, bet tuo pačiu metu ir aiškiai Jus reklamuoti.
  • Staliniai kalendoriai yra kiek kuklesnis variantas, tačiau tai vis tiek gana efektyvus ir puikus reklamos būdas, šauni dovana pirkėjams kartu su jų užsakymu ar kitomis aplinkybėmis. Įvairių formų, skirtingo išlankstymo – pasirinkimas tikrai įvairus ir gali puikiai reprezentuoti Jūsų įmonę bei jos veiklos sritį. Tereikia genialios idėjos. Neturite ir jos? Padėsime sugalvoti.
  • Vizitinės kortelės dydžio kalendoriukai – puiki dovana ir reklamos priemonė, galinti pakeisti skrajutes. Nedideli, lengvai paduodami, turintys išliekamąją vertę – praktiškas reklamos būdas, kurį siūlome išmėginti.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!