Katalogai

Prekių katalogai – puiki daloma medžiaga potencialiems klientams. Nors dažnai galima išgirsti, jog kur kas patogiau katalogas internete, kai kuriose srityse spausdintas katalogas išlieka efektyvesne reklamos forma.

Katalogų naudą ypač gerai jaučia tų sričių verslininkai, kurių produkciją renkasi kartu visa šeima. Dėl to iki šiol galite matyti daugybę baldų, kelionių katalogų, taip pat spausdinami ir nekilnojamo turto pasiūlymai. Tačiau yra viena svarbi detalė – šiandien katalogas turi būti aukščiausios kokybės.

Katalogai verslui gali būti įvairiausių formų ir dydžių, storesnio ir plonesnio popieriaus. Įprastai pasirenkamas žurnalinis popierius, išskyrus specifinius atvejus, kuomet dėl spaudos išskirtinumo reikalingas kito tipo popierius.

Neturite parengę maketo? Galime tai atlikti už Jus.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!