Kvietimas

Organizuojate renginį ir norite pakviesti ne tik savo draugus, kuriems užtektų paskambinti ar išsiųsti pakvietimą socialiniuose tinkluose? Tikėtina, Jums gali padėti spausdinti kvietimai.

Ant kokybiško popieriaus atspausdinti gražūs kvietimai yra pirmas įspūdis kviečiamam žmogui. Dėl šios priežasties kvietimų kokybei keliami labai aukšti reikalavimai. Taip pat ir su informacijos pateikimu – jos turi būti pakankamai, bet ne per daug. Kokia informacija yra svarbiausia Jūsų renginyje, mes galbūt ir negalime pasakyti, tačiau dėl aukštos spaudos kokybės galime garantuoti! Mūsų kvietimus vertina ir mūsų klientai, ir renginių dalyviai.

Galime pasirūpinti ne tik spauda, bet ir maketu! Padėsime išsirinkti formą, tinkamiausią popierių ir kitas detales. Jūsų kvietimus tikrai įvertins visi!

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!