Lankstinukai

Lankstinukai – paprasta ir greita forma pristatyti esmines savo paslaugas, populiariausia prekes ar vienos prekės geriausias savybes. Dažniausiai į tris dalis padalintas A4 formato lapas gali sutalpinti daug informacijos, o jos pateikimas dėl lankstymo tampa patogus ir aiškus.

Lankstinukus spausdinamame ant tvirto, kokybiško kreidinio popieriaus, kuris garantuos reprezentatyvią lankstinuko išvaizdą ne tik padavimo klientui metu, bet ir kurį laiko po to.

Be abejonės, Jūsų lankstinukai nebūtinai turi būti standartiniai. Mes pasirūpinsime, kad gaminamas lankstinukas būtų toks, koks geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Nors dažniausiai siūlomi 1 arba 2 lenkimai, galime atlikti ir daugiau. Taip pat, galime pasirūpinti ir visiškai nestandartinių formų lankstinukais.

Turite ypatingų idėjų lankstinukams? Pasistengsime jas įgyvendinti – kreipkitės!

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!