Pilonai

Pilonai ypač naudingi įmonėms, kurios įsikūrę atokiau nuo judrių gatvių, vidiniuose kiemuose ar didesniuose kompleksuose. Suprojektuosime ir pastatysime piloną su Jūsų įmonės atributika ir svarbiausia informacija, pasirūpinsime, jog klientams nereikėtų ilgai klaidžioti ieškant Jūsų buveinės. Norite sutaupyti? Susitarkite su kaimynais ir užsakykite didelį bendrą piloną – taip naudos gausite iš karto keliese, o išleisti pinigai bus kur kas mažesni.

Dažniausiai pilonai pasirenkami nuorodoms, tačiau gali būti ir puiki informacinė – reklaminė priemonė. Pavyzdžiui degalinėse skelbiama ne degalinės vieta, nes ji ir taip matoma, o aktualiausia informacija – teikiamos paslaugos ir degalų kainos.

Atkreipiame dėmesį, jog pilonų dydis gali būti ne tik įprastas didelis, bet gaminami ir nedideli, skirti vidaus naudojimui klaidžiuose bei dideliuose pastatuose.

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!