Saldainių popieriukai

Nėra nieko geriau už saldžias dovanėles klientams, jos ne tik maloni staigmena, bet ir geros nuotaikos garantas. Siūlome pavaišinti į Jūsų biurą atėjusius svečius. Juk kol klientai laukia tam tikro susitikimo ar paslaugų, jie mielai pasivaišintų Jūsų saldainiais. Nesiūlome pirkti bet kokių – siūlome reklamuoti save. Reklaminiai saldainių popieriukai su Jūsų logotipu ir pavadinimu tikrai atkreips dėmesį ir subtiliai Jus pareklamuos.

Galime pagaminti saldainių popierėlius įvairaus tipo saldainiams, todėl nesvarbu, kokią saldainių rūšį siūlysite savo klientams – jie gali būti supakuoti į firminius Jūsų popierėlius. Garantuojame, rezultatas Jus (o taip pat ir klientus) maloniai nudžiugins.

Neturite išsirinkę patinkančių saldainių? Galime pasirūpinti viskuo nuo A iki Z: ir pagaminsime popierėlius, ir užsakysime skanius bei Jūsų verslui tinkančius skanius saldainius. Net ir nedidelis saldainis gali tapti daug sakančia reklama.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!