Skrajutės

Skrajutės – itin veiksminga reklamos priemonė. Nors rinkoje skrajutės vyrauja jau ilgai, mūsų akimis, tinkamas skrajučių panaudojimas gali būti labai naudingas ir tai viena pigiausių, bet geriausių priemonių reklamuoti save. Skrajučių panaudojimas daug platesnis nei tik elementarus jų padalijimas ar padėjimas ant biuro stalo.

Mūsų siūlomos skrajutės yra gaminamos ant įvairaus storio popieriaus, gali būti dvipusės arba vienpusės. Jei reikia platesnių panaudojimo galimybių, Jums gali labiau tikti lankstinukai. Skrajutę galite naudoti kaip nuolaidų kuponus savo klientams, taip pat, dalindami savo įmonės patalpose kaip informacinę priemonę. Turima skrajutė primins klientui apie Jus, paskatins susisiekti  ir subtiliai pareklamuos.

Galime pasiūlyti ir skrajučių maketavimo paslaugas, todėl drąsiai kreipkitės ir dalinkitės savo idėjomis, o mes jas išpildysime!

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!