Susisiekite +370 677 501 46 info@galingai.lt

Prekybos įmonėms, kurių prekių pasiūloje yra daugybė skirtingų produktų labai svarbu tinkamos etiketės. Etikečių gamyba savarankiškai gali atimti nemažai laiko. Todėl siūlome kreiptis į mus ir mes ne tik sutaupysime brangaus Jūsų laiko, bet taip pat ir užtikrinsime aukščiausią etikečių kokybę.

Etiketės gali būti klijuojamos bei kabinamos. Kabinamą etiketę dažniausiai renkasi drabužių gamintojai ir pardavėjai. Taip pat tai geras pasirinkimas aksesuarų prekeiviams ir tiems, kurių prekės neturi tinkamos vietos etikečių klijavimui.

Klijuojamos etiketės puikiai tinka pažymėti dėžutėse supakuotoms prekėms, taip pat toms, nuo kurių nuplėšus lipnią etiketę neliks jokios žymės ar ta žymė nedarys neigiamos įtakos prekės kokybei ir naudojimosi ja komfortui (pvz. batų padas, padanga ir kt.)

Jei informacijos yra daugiau, tačiau neturite galimybės kabinti didelių pakabinamų etikečių, siūlome dvipusę spaudą. Tokiu būdu tokio pat dydžio kabanti etiketė bus dvigubai informatyvesnė. Žinoma, tai negalioja lipnioms etiketėms, mat vienų jų pusė neišvengiamai užsidengia priklijavus prie prekės.