Susisiekite +370 677 501 46 info@galingai.lt

Kalendoriai – puiki dovana klientams, partneriams ir visiems, ką norite nudžiuginti naudingu daiktu. O nauda Jūsų įmonei irgi didele – Jūsų reklama bus matoma visus metus! Firminis kalendorius puikiai papuoš ir Jūsų pačių biurą, prekybos vietas bei tuo pat metu puikiai atliks savo funkciją – padės lengviau orientuotis laike.

Sieniniai kalendoriai

Sieniniai kalendoriai yra geriausiai matomi. Jei klientas ar partneris pasikabins jį savo kabinete, kalendorių matys dar daugiau žmonių. Keli eurai už reklamą visiems metams? Skamba nerealiai, bet tai tiesa. Žinoma, reikėtų gerai apgalvoti maketą – kalendorius turi būti patrauklus, neįkyrus, bet tuo pačiu metu ir aiškiai Jus reklamuoti.

Staliniai kalendoriai

Staliniai kalendoriai yra kiek kuklesnis variantas, tačiau tai vis tiek gana efektyvus ir puikus reklamos būdas, šauni dovana pirkėjams kartu su jų užsakymu ar kitomis aplinkybėmis. Įvairių formų, skirtingo išsilankstymo – pasirinkimas tikrai įvairus ir gali puikiai reprezentuoti Jūsų įmonę bei jos veiklos sritį. Tereikia genialios idėjos. Neturite ir jos? Padėsime sugalvoti.

Kišeniniai kalendoriukai

Vizitinės kortelės dydžio kalendoriukai – puiki dovana ir reklamos priemonė, galinti pakeisti skrajutes. Nedideli, lengvai paduodami, turintys išliekamąją vertę – praktiškas reklamos būdas, kurį siūlome išmėginti.