UV spauda

Jeigu Jums reikia ypač patikimos ir ištvermingos spaudos bei maksimaliai ryškaus vaizdo – UV spauda geriausias pasirinkimas!

Naudojant šią technologiją rezultatas gaunamas labai greitai, nėra reikalingas specialus ilgas džiovinimas, tad paruoštas produktas gali būti naudojamas iš karto. Taip sutaupysite daug savo laiko.

UV spauda yra ne tik atspari ir labai kokybiška, bet taip pat ir universali. Ją galima naudoti spausdinant ant įvairių paviršių, įskaitant ne tik standartines reklamos priemones, bet taip pat ir ant interjero elementų, pavyzdžiui: baldų.

Ypač rekomenduojame UV spaudos sprendimus rinktis gaminant reklaminius suvenyrus, verslo dovanas. Taip pat reklamines iškabas, kurių reikia nedelsiant, bet tuo pat metu būtinas ilgaamžiškumas ir aukščiausia kokybė.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!