Vėliavos

Vėliavos – tiek reklaminės (su produktais, šūkiais ir t.t.), tiek vaizdinės (su logotipu ar prekės ženklu) – Jūsų firminio stiliaus tęsinys iškeltas į viešumą ir valiūkiškai plevenantis vėjyje, siųsdamas konkrečią žinią į aplinką. Vėliavos lengvai naudojamas, lengvai transportuojamas ir esant reikalui nepaprastai patrauklus savo vaizdu ar spalviniu sprendimu įmonės ar prekės ženklo atributas.

Vėliavos, dėl savo praktiškumo naudojant  ir eksponuojant yra dažnas mugių, parodų ar švenčių, sporto renginių ir kitų viešų renginių neatsiejamas atributas.  Kaip kažkada karžygiai senovėje  sekdavo paskui savo pulko vėliavą, taip ir dabar su savo vėliava galite GALINGAI vesti savo verslą pirmyn į užtikrintą sėkmę.

Mes galime Jums pasiūlyti įvairių dydžių ir skirtingų formų reklamines vėliavas su Jūsų pageidaujamu vaizdu (spauda). Vėliavos yra kokybiškos, ilgaamžiškos, todėl puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis kasdien. Skirtingos konstrukcijos yra pritaikytos įvairiems poreikiams:

  • Nekeičiant vietos (pvz. prie biuro, atkreipiant dėmesį į parduotuvės įėjimą ir pan.);
  • Mobiliam naudojimui renginiuose;
  • Ypatingai vėjuotose vietose (pvz. Paplūdimyje, slidinėjimo trasose ir pan.).

Reklaminės vėliavos gali būti lengvai sulankstomos ir transportuojamos neužimdamos daug vietos. Taip pat rekomenduojame Jums ir mažo formato vėliavėlių girliandas, kurios ypač šventiškai atrodo didesnių švenčių ar įmonės renginių metu.