Vitrinų apklijavimas

Tvarkingai atliktas išskirtinis vitrinų apipavidalinimas – tai geriausias būdas prikaustyti pirkėjų žvilgsnį. Tai ne tik gera reklamos forma, bet ir pagalba Jūsų klientams. Jei norite būti pastebimi ir lengvai randami, bei turite vitrinas – išnaudokite jas apklijuodami išskirtinio dizaino reklama. Galime apklijuoti ne tik vitrininius langus, bet taip pat ir prekių vitrinas, pertvaras.

Vitrinų apklijavimas dažniausiai rūpi ne tik prekybos ir paslaugų įmonėms, tačiau ir kitoms įmonėms, kurios nesulaukia tiesioginių klientų vizitų. Atsiminkite – reklama vitrinose gali būti itin naudinga. Tai ir Jūsų prekinio ženklo ar įmonės žinomumo didinimas, ir būdas sudominti, paskatinti pasidomėti Jūsų įmonės paslaugų pasiūla. Siūlome ne tik kokybišką vitrinų apklijavimą, bet ir išskirtinius, dėmesį pritraukiančius sprendimus ant Jūsų langų. Kreipkitės šiandien ir jau artimiausiu metu apklijuosime Jūsų vitrinas!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!