Vizitinės kortelės

Dėmesį traukianti vizitinė kortelė, tai galimybė padaryti gerą pirmą įspūdį. Juk tai vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos išvysta Jūsų klientas, todėl vizitinė kortelė privalo būti tvarkinga.

Siūlome tiek tradicines vienpuses vizitines korteles, tiek ir dvipuses, kuriose telpa ne tik kontaktinė informacija. Norite išsiskirti dar labiau? Rekomenduojame išmėginti ne tik popierines standartinių formų korteles, bet taip pat ir medines ar įvairiais ornamentais puoštas popierines. Išsiskirdami iš konkurentų vien tik vizitinėmis galite pasiekti labai daug.

Vizitinėms kortelėms gaminti naudojame ypač tvirtą popierių (įprastai baltą), todėl garantuojame, kad Jūsų kortelės atrodys puikiai ir išliks pas klientą ilgiau.

Jei neturite savo vizitinių kortelių maketo, galime Jums pagelbėti. Kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą Jums – nuo tradicinių ir pigių vizitinių kortelių iki išskirtinių sprendimų, kurių pavydės Jūsų konkurentai.

Nepamirškite, mūsų reklamos studija „Galinga reklama“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą. Ženkite į pasaulį GALINGAI, o mes padėsime Jums sukurti tai – ko trokštate!

Taip pat galite rinktis ir iš plataus kitų mūsų paslaugų spektro:

  • Galime apklijuoti automobilį Jūsų norima spauda
  • Užsiimame vitrinų apipavidalinimu
  • Darome reklaminius marškinėlius, kepuraites, maišelius su logotipu
  • Kuriame firminį stilių

Neradote reikiamų paslaugų mūsų pasiūloje? Kreipkitės tiesiai į mus ir mes tai padarysime arba nukreipsime Jus tinkamu keliu. Greitai, paprastai, GALINGAI!