Susisiekite +370 677 501 46 info@galingai.lt

Tūrinės raidės jau labai seniai pripažintos viena vizualiai vaizdingiausių lauko reklamos formų. Siūlome aukščiausios kokybės sprendimus, įvairiausias spalvas ir netgi pereinančias, besikeičiančius spalvų sprendimus, kurie pastaruoju metu tampa vis populiaresni dėl didelio efektyvumo.

Fasadinė raidžių dalis dažniausiai yra gaminama iš orgaininio stiklo ir apklijuojama Jūsų norimos spalvos plėvele, kuri yra laidi šviesai.

Jau keletą metų tūrinės raidėms dažniausiai naudojamas LED apšvietimas. Tai itin ekonomiškas ir ilgaamžis sprendimas. Jums nereikės sukti galvos dėl nuolat perdegančių lempučių ir nepatogaus jų keitimo dideliame aukštyje bei neteks kas mėnesį gavus sąskaitą už elektros paslaugas galvoti, ar tūrinės raidės vertos tokių išlaidų. Pati raidžių konstrukcija yra patvari ir ilgaamžė.

Taip pat siūlome pagaminti tūrines raides su aureoliniu apšvietimu. Tai toks apšvietimas, kai raidžių šviesa yra nukreipiama į sieną. Sprendimas įprastai naudojamas patalpų viduje, tačiau įmanomas ir pastato išorėje.